Умови обслуговування

Незалежно від способу оплати товару, безкоштовна доставка здійснюється згідно з діючими правилами до під'їзду покупця в адміністративних межах смт. Коцюбинське. Вартість доставки по Києву узгоджується з нашим менеджером індивідуально.

Підписуючи постачальних документ, при отриманні товару, покупець підтверджує отримання товару в зазначеній кількості і належної якості. Після підписання доставочного талона претензії по кількості і якості доставленого товару не приймаються.

У разі непередбачених обставин через які не надається можливість прийняти товар, необхідно якомога раніше зв'язатися з нами за контактними телефонами.

Служба доставки GRIZZLEE залишає за собою право відмовитися від доставки товару у випадках, коли:
◎   Покупця не виявилося в зазначеному місці доставки.
◎   Водій не зміг додзвонитися до одержувача.
◎   Дорожні умови не дозволяють під'їхати до будинку покупця (ведуться дорожні роботи).
◎   Повторна доставка здійснюється платно.


Безпека

Адміністрація використовує сучасні технології забезпечення конфіденційності ваших персональних даних, а також даних, отриманих з реєстраційних онлайн-форм, що залишаються Користувачами сайту grizzlee.com.ua, з метою забезпечення максимального захисту інформації.

Доступ до особистої інформації Користувача здійснюється через систему авторизації з логіном і паролем. Адміністрація не передає ваші особисті дані третьому особам. Користувач зобов'язується самостійно забезпечити збереження авторизаційних даних, ні в якому разі не розголошувати їх третім особам. Будь-які зміни особистої інформації, внесені за допомогою авторизаційних даних, будуть вважатися здійсненими особисто Користувачем.